Sennheiser zaprezentował zestaw słuchawkowy dla graczy GSP 370 o czasie pracy na baterii do 100 godzin!

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / Sennheiser zaprezentował zestaw słuchawkowy dla graczy GSP 370 o czasie pracy na baterii do 100 godzin!

Sennheiser zaprezentował zestaw słuchawkowy dla graczy GSP 370 o czasie pracy na baterii do 100 godzin!

Firma Sennheiser zaprezentowała dziś nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy GSP 370, kompatybilny z komputerami PC, Mac i konsolą Playstation 4. Model ten jest oparty na sprawdzonym modelu przewodowym GSP 300 i charakteryzuje się niesamowitą żywotnością baterii - nawet do 100 godzin na jednym ładowaniu! Będzie on dostępny za 10 dni, wyłącznie w sklepie Dr.Head, w cenie 14 690 rubli.

Firma wycofała również swój pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy wydany na początku tego roku. Sennheiser GSP 670 to prawdziwy High End dla graczy z audiofilskim poziomem dźwięku i możliwością regulacji siły nacisku pałąka na głowę. Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w obsługę dźwięku przestrzennego 7.1 oraz interfejs Bluetooth 5.0, dzięki czemu można go używać nie tylko z komputerem lub konsolą, ale także z tabletami lub smartfonami. Model ten jest już dostępny w sprzedaży w cenie 25 900 rubli.