Pierwsze słuchawki Denon z technologią True Wireless

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / Pierwsze słuchawki Denon z technologią True Wireless

Pierwsze słuchawki Denon z technologią True Wireless

Denon dołącza do wyścigu słuchawek bezprzewodowych z dwoma modelami na raz: Denon Noise Cancelling Earbuds (159$) i bardziej przyjazne dla budżetu Denon Wireless Earbuds (99$).

Oba modele mają niemal identyczną konstrukcję wewnątrzkanałową z krótkim trzonkiem w stylu AirPods Pro, oba są dostępne w kolorze czarnym lub białym, mają stopień ochrony IPX4 przed wilgocią i potem oraz, jak obiecuje Denon, mają "niesamowity poziom szczegółowości, przestrzenności i dynamiki".

Nowe produkty działają w oparciu o standard Bluetooth 5.0, a model z redukcją szumów dodaje obsługę AAC do podstawowego kodeka SBC. Głośnik w młodszym modelu ma membranę 10mm, natomiast w starszym modelu owalną 10x11mm.

Denon Noise Cancelling Earbuds, jak sama nazwa wskazuje, mają aktywny tryb redukcji szumów, a także tryb przejrzystości, który można przełączać za pomocą jednego dotknięcia kontroli dotykowej. Słuchawki posiadają trzy mikrofony (młodszy model ma po jednym) do obsługi tych funkcji. Denon Noise Cancelling Earbuds posiadają również czujniki automatycznej pauzy, a obsługa Google Fast Pair ułatwi połączenie z telefonami z systemem Android.

Na jednym ładowaniu słuchawki Denon Noise Cancelling Earbuds wytrzymują do 6 godzin lub do 24 godzin z etui (4,8 i 19 godzin z ANC). Dla słuchawek Denon Wireless Earbuds liczby te wynoszą odpowiednio 4,5 i 18 godzin.

Nic rewolucyjnego nie zapowiada funkcjonalność nowych produktów, ale jak na swoją cenę zestaw funkcji jest konkurencyjny, czekamy na wkładki do testów, aby ocenić to co najciekawsze - dźwięk od Denona.

Wszystkie wiadomości są w naszym kanale Telegram. Zarejestruj się i dołącz do dyskusji na czacie!