Nowy produkt firmy Bang & Olufsen: niełamiący się Beosound Explore

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / Nowy produkt firmy Bang & Olufsen: niełamiący się Beosound Explore

Nowy produkt firmy Bang & Olufsen: niełamiący się Beosound Explore

Duńska marka Bang & Olufsen zaprezentowała nowy przenośny głośnik z rodziny Beosound o brutalnej konstrukcji. Głośnik przenośny Beosound Explore jest przeznaczony dla tych, którzy lubią opuszczać "rockową dżunglę" i podróżować. Producent twierdzi, że Beosound Explore ma moc wystarczającą na 27 godzin nawet najgłośniejszego słuchania.

Dzięki odporności na wstrząsy oraz pełnej wodoszczelności i pyłoszczelności zgodnie z normą IP67 słuchawki Beosound Explore będą idealnym towarzyszem podczas wędrówek lub wakacji w kraju. Z naciskiem na trwałość: "Trwała gumowana podstawa i aluminiowa obudowa umożliwiają bezpieczne umieszczenie głośnika na każdej powierzchni, od błotnistych pól namiotowych po piaszczyste plaże." Nawet jeśli zapomnisz o głośniku na pół godziny pod wodą, nic mu się nie stanie.

Producent zapewnia, że w tak małej obudowie kryje się para 1,8-calowych przetworników pełnozakresowych, które zapewniają pełny, 360-stopniowy dźwięk z potężnymi basami.

Marka zawsze ma wysokie wymagania co do materiałów, z których wykonuje swoje produkty, a Bang & Olufsen Beosound Explore udowadnia to po raz kolejny - obudowa jest wykonana z anodyzowanego aluminium, opracowanego w Danii. Karabinek pozwala przypiąć głośnik do paska lub plecaka i zdobywać nowe szczyty. Za połączenie ze smartfonem odpowiada nowy układ Bluetooth 5.2.

Nowość będzie dostępna w trzech kolorach: "czarny antracyt", "szara mgła" i "zielony" (tu najwyraźniej skończyła się fantazja). Przewidywana cena na rynku to 200 USD.