Słuchawki premium z aktywną redukcją szumów i indywidualnym dostrajaniem dźwięku - AKG N90Q na Loudhead 2016

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / Słuchawki premium z aktywną redukcją szumów i indywidualnym dostrajaniem dźwięku - AKG N90Q na Loudhead 2016

Słuchawki premium z aktywną redukcją szumów i indywidualnym dostrajaniem dźwięku - AKG N90Q na Loudhead 2016

Na nadchodzącej wystawie audio osobistego Loudhead-2016 zostanie zaprezentowanych wiele nowych produktów zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Odwiedzający będą mogli przetestować nowe na rynku rosyjskim słuchawki premium z aktywną redukcją szumów i indywidualnym dostrajaniem dźwięku - opracowane we współpracy z Quincy Jonesem, zdobywcą 27 nagród Grammy i 79 nominacji.

Wpływ rodziny Jonesów można odczuć w każdym elemencie. Podczas gdy Quincy włożył wszystkie swoje umiejętności w pracę nad wnętrzem słuchawek, wyglądem zajęła się jego córka, Kidada Jones. Jako projektant dla The Walt Disney Company, Kida stworzył wspaniałe projekty słuchawek, uzyskując podwójny schemat kolorystyczny dla modeli. Najbardziej znana jest złota obudowa słuchawek, która wskazuje na ich pochodzenie. Dla audiofilów o konserwatywnych upodobaniach dostępny jest również model w kolorze czarnym. Pomimo preferencji kolorystycznych, wzornictwo AKG N90Q jest modelowane w najlepszy sposób. Użytkownik oczekuje tu miękkich poduszek usznych z owczej skóry z efektem pamięci, pokrętła regulacji dźwięku na jednym z pałąków oraz niewielkiej wagi słuchawek - zaledwie 40 gramów.

Zewnętrznemu pięknu AKG N90Q dorównuje w równym stopniu jego zawartość. 52-mm przetwornik tłokowy w połączeniu z konstrukcją TruNote zachwyci słuchacza niezrównaną jakością i wysoką czystością dźwięku w absolutnie każdym rejestrze pasma częstotliwości. Słuchawki są także wyposażone w przetwornik cyfrowo-analogowy, który odtwarza format Hi-Res bez najmniejszej utraty jakości, a wbudowany akumulator pozwala na ładowanie słuchawek nawet przez 12 godzin.

Aby dowiedzieć się więcej o słuchawkach nagrodzonych Best Product Sound na CES 2015, przyjdź na Loudhead 2016! Czekamy na Ciebie!