Nowe flagowe okręty Sennheiser zaprezentowane na targach IFA 2015

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / Nowe flagowe okręty Sennheiser zaprezentowane na targach IFA 2015

Nowe flagowe okręty Sennheiser zaprezentowane na targach IFA 2015

Przez 70 lat firma Sennheiser stała się synonimem doskonałego dźwięku i innowacji, które wyznaczają nowe standardy w technologii audio. Na targach IFA 2015 firma zaprezentowała swoje nowe flagowe modele. Zwiedzający mogli zapoznać się z niedawno wprowadzonym na rynek modelem HD 630VB, wyposażonym w regulację tonów niskich. Również na stoiskach Sennheiser odwiedzający mogli zapoznać się z nową generacją słuchawek HD 400 oraz obejrzeć modele URBANITE i MOMENTUM, w tym nowy model MOMENTUM In-Ear Black Chrome.

Najwyższa jakość dźwięku z funkcją regulacji tonów niskich

W zamkniętej konstrukcji słuchawek HD 630VB firma Sennheiser połączyła znakomitą jakość dźwięku modeli otwartych z doskonałą izolacją szumów. Te słuchawki monitorowe oferują imponujący dźwięk przestrzenny, umożliwiając użytkownikom niezakłócone słuchanie. Specjalnie dla modelu HD 630VB firma Sennheiser opracowała wysokowydajny przetwornik, który dostarcza mocy dla intensywnych basów. Użytkownicy będą mogli regulować poziom basów za pomocą pokrętła, co pozwoli im dostosować poziom dźwięku przestrzennego do własnych preferencji.

Gama MOMENTUM, Europejskie Słuchawki 2015-2016

Bazując na sukcesie poprzednika, druga generacja aparatów z serii MOMENTUM zapewnia użytkownikowi większy komfort użytkowania i lepszą przenośność w modelu ze składanym pałąkiem na głowę. Ich wyjątkowe połączenie najwyższej wydajności, zwięzłej konstrukcji oraz najlepszych i najdroższych materiałów posłużyło za słuszną decyzję o uhonorowaniu tego modelu nagrodą European Imaging and Sound Association (EISA) European Headphone Award 2015-2016.

Aby zapewnić pełną swobodę ruchu, seria MOMENTUM została rozszerzona o nowe modele MOMENTUM Wireless i MOMENTUM On-Ear Wireless. Oba modele są wyposażone w technologię NFC umożliwiającą szybkie połączenie z urządzeniami Bluetooth oraz zaawansowaną technologię aktywnego tłumienia hałasu. 22-godzinny czas pracy akumulatora sprawia, że są to idealne słuchawki do słuchania w ruchu.

Na targach IFA 2015 firma Sennheiser zaprezentowała najnowszy model z serii MOMENTUM In-Ear w nowym kolorze "black chrome". Wykonane z wysokiej jakości materiałów słuchawki douszne MOMENTUM In-Ear zachwycą użytkowników zachowaniem wysokiej jakości dźwięku w bardziej kompaktowej konstrukcji.

URBANITE XL WIRELESS: dźwięk klubowy w ruchu

Kolejną atrakcją na stoisku Sennheisera był model URBANITE XL WIRELESS, wzmocniona wersja serii URBANITE z zaawansowaną technologią bezprzewodową. Dzięki technologii Bluetooth 4.0 urządzenie URBANITE XL WIRELESS może połączyć się z maksymalnie 8 urządzeniami. Doskonała jakość dźwięku w znanym stylu URBANITE - niezwykle szczegółowy, od głębokich basów po krystalicznie czyste tony wysokie. Opcjonalna funkcja redukcji szumów pozwala uniknąć wpływu czynników zewnętrznych na jakość dźwięku w słuchawkach. URBANITE XL WIRELESS wyposażono również w intuicyjny panel dotykowy na prawym nauszniku, umożliwiający użytkownikom sterowanie głośnością i odtwarzaniem muzyki. Użytkownik będzie mógł również odbierać połączenia za pomocą wbudowanego mikrofonu, odbierając rozmowę przez dotknięcie nausznika modelu.

Nowa generacja serii HD 400: doskonała jakość dźwięku i udoskonalona konstrukcja.

Na targach IFA 2015 firma Sennheiser zaprezentowała kolejną generację słuchawek nausznych z serii HD 400. Łącząc doskonałą jakość dźwięku z innowacyjnym stylem i solidną konstrukcją, w ofercie pojawiły się modele zamknięte HD451, HD461 i HD471. Słuchawki oferują zwiększoną izolację akustyczną oraz lekką i wytrzymałą obudowę, co w połączeniu daje niewyobrażalne wrażenia słuchowe. Dzięki zastosowaniu magnesów neodymowych w serii HD 400, Sennheiser jest w stanie zaoferować wysokiej jakości dźwięk stereo, odpowiadający różnym preferencjom słuchowym. Modele HD451 i HD461 charakteryzują się mocnymi basami, natomiast model HD471 zapewnia najbardziej zrównoważony i naturalny dźwięk.