Oficjalna premiera Sony WF-1000XM4 - wszystkie spoilery potwierdzone

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / Oficjalna premiera Sony WF-1000XM4 - wszystkie spoilery potwierdzone

Oficjalna premiera Sony WF-1000XM4 - wszystkie spoilery potwierdzone

Nowy flagowy model słuchawek TWS firmy Sony, Sony WF-1000XM4, został zaprezentowany na oficjalnym kanale YouTube firmy Sony dzień wcześniej. Przedstawiciele firmy stwierdzili, że nowość odzwierciedla wszystkie możliwości technologiczne firmy Sony, a w jej tworzeniu brali udział profesjonalni muzycy.

Czego dowiedzieliśmy się z oficjalnej recenzji:

Sony WF-1000XM4 to kompaktowe urządzenie do słuchania muzyki w wysokiej jakości, które idealnie wpasuje się w Twoje życie. Dźwięk klasy premium bez przewodów i wiodąca funkcja aktywnej redukcji szumów.

Jak pisaliśmy w poprzednim artykule, nowe słuchawki otrzymały nowy procesor V1, który integruje funkcję ANC. Czas pracy akumulatora: aparat WF-1000XM4 może działać przez 12 godzin z wyłączoną funkcją ANC i 8 godzin z aktywną redukcją szumów (5 minut ładowania zapewnia 1 godzinę słuchania). Za dźwięk odpowiada 6-milimetrowy przetwornik dynamiczny, który został zaprojektowany specjalnie do odtwarzania materiałów Hi-Res Audio - Sony WF-1000XM4 jest wyposażony w firmowy kodek Bluetooth LDAC 990 Kbps. Wygodne dopasowanie zapewniają poduszki słuchawki z pianki z pamięcią, które odpowiadają również za dobrą izolację hałasu pasywnego.

Szczególną uwagę zwrócono na możliwości mikrofonów - wyposażono je w czujnik przewodzący kość, który będzie odczytywał głos i lepiej go wychwytywał. Prawdopodobnie problem mikrofonu ogólnego w TWS zostanie wyeliminowany.

Aktywiści ekologiczni docenią nowy model, ponieważ do jego produkcji użyto wyłącznie naturalnych materiałów. Plastik odchodzi na śmietnik historii, choć wizualnie bardzo go przypomina. Firma Sony nie ujawnia, z czego jest wykonana kamera WF-1000XM4.

Ciekawe żetony:

  • Technologia DSEE Extreme, która "buduje" informacje dźwiękowe w skompresowanych plikach MP3.

  • 360 REALITY AUDIO Oparty na sztucznej inteligencji dźwięk przestrzenny do oglądania filmów i słuchania muzyki.

Oficjalne ujawnienie potwierdziło wiele spekulacji, które pojawiały się w ostatnim czasie. Nie możemy się doczekać, by usłyszeć tę nowość! Nowość pojawi się w Dr.Head 15 lipca.

Sony WF-1000XM4 Beżowy

Typ zestawu słuchawkowego: stereo

Marka: Sony

Typ bezprzewodowego zestawu słuchawkowego: True Wireless

Dodaj do ulubionych Dla porównania 25&nbsp990&nbspRUB. W magazynie W koszyku Kup Szybki podgląd