Nowość w czerwcu: SENNHEISER PXC 550 WIRELESS

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / Nowość w czerwcu: SENNHEISER PXC 550 WIRELESS

Nowość w czerwcu: SENNHEISER PXC 550 WIRELESS

Podróżowanie z aparatem PXC 550 Wireless przesuwa granice, tworząc nowe doświadczenia i sprawiając, że podróże stają się czymś wyjątkowym. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi te słuchawki pozwalają pozostać w kontakcie podczas podróży, co jest doskonałym rozwiązaniem dla zapracowanych audiofilów.

Zestaw PXC 550 Wireless zapewnia bardzo naturalny, głęboki i żywy dźwięk przy każdym poziomie głośności. Szeroka scena sprawia, że użytkownik czuje się zaangażowany w odtwarzany lub oglądany utwór lub film. Zakres częstotliwości obejmuje dźwięki o częstotliwości od 17 do 23000 Hz.

Dzięki hybrydowej technologii adaptacyjnej redukcji szumów Sennheiser NoiseGard™, słuchawki PXC 550 Wireless tworzą komfortową przestrzeń odsłuchową nawet w najbardziej hałaśliwych środowiskach: im wyższy poziom hałasu otoczenia, tym skuteczniej system redukcji szumów będzie pracował, aby wygenerować optymalny sygnał audio.

Słuchawki PXC 550 Wireless zostały zaprojektowane z myślą o wielogodzinnym słuchaniu. Akumulator o żywotności 30 godzin umożliwia słuchaczowi okrążenie kuli ziemskiej bez opuszczania osobistej przestrzeni odsłuchowej. Aby zapewnić najlepsze możliwe dopasowanie, inżynierowie firmy Sennheiser dokonali pomiarów setek ludzkich uszu i opracowali specjalny kształt poduszek usznych oraz przegubowy mechanizm pałąka. Słuchawki można łatwo złożyć i przechowywać w stylowej, kompaktowej obudowie nausznej. Wyjątkowy komfort i przemyślana konstrukcja: PXC 550 Wireless łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów.

Urządzenie PXC 550 Wireless posiada również wbudowany ogranicznik, który chroni przed przeciążeniem akustycznym. Na przykład, gdy słuchawki są podłączone do systemu rozrywki pokładowej, który jest również wykorzystywany do nadawania komunikatów dla załogi.

Panel sterowania z ekranem dotykowym zintegrowany z nausznikami umożliwia obsługę jednym palcem - od regulacji głośności i przełączania utworów po odbieranie połączeń telefonicznych. PXC 550 Wireless jest pod każdym względem elastyczny: automatycznie wyłącza się po złożeniu i włącza po rozłożeniu oraz automatycznie zatrzymuje odtwarzanie po wyjęciu.