OPPO Digital przedstawia głośnik Sonica Wi-Fi

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / OPPO Digital przedstawia głośnik Sonica Wi-Fi

OPPO Digital przedstawia głośnik Sonica Wi-Fi

"Go for the sound!"

OPPO Digital, znane z produkcji gramofonów all-in-one, przetworników DAC i słuchawek high-end, ogłasza wprowadzenie nowego produktu - bezprzewodowego głośnika Sonica. Jest to elegancki i mocny głośnik z wieloma zaawansowanymi technologiami - Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth - w najmniejszym możliwym opakowaniu.

Aplikacja Sonica na smartfony i tablety ułatwia kontrolę nad własną bezprzewodową orkiestrą, ponieważ umożliwia połączenie w sieć i sterowanie nawet 32 głośnikami. Niech wszystkie grają unisono, lub każdy z nich prowadzi inną melodię, tworząc niepowtarzalną atmosferę w każdym zakątku Twojego domu. System głośników Sonica został zaprojektowany i dostrojony przez inżyniera akustyka Igora Levitsky'ego, tego samego człowieka, który stworzył planarno-magnetyczne słuchawki OPPO z serii PM. Wydajność i moc wzmacniaczy, przetworników i obudowy głośników została zoptymalizowana, aby zapewnić głęboki, czysty i porywający dźwięk. Można go dodatkowo dostosować do wielkości pomieszczenia, rozmieszczenia głośników i własnych preferencji za pomocą firmowej aplikacji.

Sonica może odtwarzać pliki audio o rozdzielczości do 24bit / 192kHz z urządzeń mobilnych, pamięci USB, NAS i poprzez DLNA. Obsługuje bezstratne pliki FLAC, WAV i Apple Lossless, więc nie musisz iść na kompromis w kwestii jakości dźwięku. Dzięki Sonica możesz również połączyć się z serwisem streamingowym Tidal.

Wbudowane, opcjonalne anteny MIMO zapewniają silny sygnał zarówno w paśmie 2,4 GHz, jak i 5 GHz (Wi-Fi 802.11a/b/g/n), co oznacza, że z pewnością uzyskasz sygnał w każdym miejscu w domu.

Sonica będzie doskonałym dodatkiem do wnętrza Twojego domu i prawdziwą przyjemnością audio. Głośnik będzie wyceniony na szacunkową kwotę 29 990 rubli, gdy trafi do sprzedaży w Rosji (sierpień 2016). Oprócz pierwszego modelu, w najbliższej przyszłości OPPO planuje wypuścić większy głośnik z siedmioma przetwornikami na pokładzie oraz skromniejszą wersję przenośną.