Innowacje Philips na targach CES 2016

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / Innowacje Philips na targach CES 2016

Innowacje Philips na targach CES 2016

Nowe produkty Philips na targach CES 2016

Wśród wielu producentów sprzętu audio, którzy pojawią się na targach CES 2016, Philips zajmuje szczególne miejsce. Przede wszystkim programiści firmy zaprezentowali nową serię słuchawek Flite. W nowej ofercie znajdą się pełnowymiarowe słuchawki Aerolite i Everlite, a także słuchawki douszne Hyprlite.

Słuchawki Aerolite i Everlite zostały zaprojektowane w dość eleganckim i zwięzłym stylu. Obrotowe nauszniki zapewniają odpowiedni stopień dopasowania do głowy, a wyściełane poduszki słuchawek gwarantują przyzwoity poziom izolacji akustycznej. Aby zapewnić wyjątkową reprodukcję dźwięku, aparaty Aerolite i Everlite są wyposażone w przetworniki o średnicy 32 mm. Douszne aparaty Hyprlite, podobnie jak ich poprzednicy, wyglądają bardzo efektownie i są wyposażone w przetworniki o średnicy 12,2 mm, które według producenta zapewniają czysty i żywy dźwięk.

Pełnowymiarowe słuchawki z serii Flite będzie można zamawiać w Ameryce Północnej od kwietnia 2016 r., natomiast słuchawki Hyprlite będą dostępne od czerwca. Koszt słuchawek nie został na razie ujawniony.

Ponadto firma Philips zaprezentowała na swoich stoiskach nowe produkty - słuchawki wewnątrzkanałowe HX1 i zamknięte HX5. Cechą charakterystyczną serii HX będzie podświetlenie LED pałąka i miseczek, pulsujące w rytm muzyki. Nowością jest również linia sportowa ActionFit z dwoma nowymi modelami. Nowe douszne słuchawki RunFree Bluetooth i Wireless Freedom zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu komfortu widzów sportowych. Pierwsza słuchawka ma powłokę odporną na pot, natomiast Wireless Freedom jest również wodoodporna.

Firma Philips ogłosiła głośnik bezprzewodowy BT6600, który odtwarza dźwięk w zakresie 360 stopni. Dzięki wytrzymałej obudowie i wodoodpornej konstrukcji głośnik może być używany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.