Yandex zaprezentował nową wersję głośnika bezprzewodowego Station Mini

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / Yandex zaprezentował nową wersję głośnika bezprzewodowego Station Mini

Yandex zaprezentował nową wersję głośnika bezprzewodowego Station Mini

Inteligentny głośnik bezprzewodowy Station Mini firmy Yandex zdołał stać się hitem: asystent Alice powie ci pogodę, rozweseli cię żartem, pobawi się z dziećmi i podzieli się ciekawym przepisem. Firma zaktualizowała swoją najpopularniejszą kolumnę.

Co nowego?

"Station Mini jest teraz bardziej wydajna i ma moc 10 watów (w porównaniu do 3 watów w poprzedniej wersji). Głośnik dostępny jest w czterech kolorach - znanym już białym i czarnym, a także nowym czerwonym i niebieskim. Możesz wybrać wersję z wyświetlaczem LED lub bez. Na ekranie wyświetlana jest godzina, pogoda i odliczanie czasu. Urządzenie można podłączyć do zewnętrznego systemu audio przez AUX lub uzyskać efekt dźwięku przestrzennego, łącząc głośniki w parę stereo.

Ulepszona Mini Station obsługuje ulepszoną łączność Bluetooth i Wi-Fi w pasmach 2,4 GHz i 5 GHz. Obsługa za pomocą gestów została zastąpiona przyciskami dotykowymi na górnym panelu.

Wariant z ekranem LED będzie kosztować 6.990 rubli, bez niego - 5.990 rubli. Czekamy na nowość w Dr.Head, ale w międzyczasie można złożyć zamówienie przedpremierowe.

Yandex Station Mini 2 White Opal

Wi-Fi: tak

Zasilacz sieciowy: tak

Marka: Yandex

Dodaj do ulubionych Dla porównania 6&nbsp990&nbspRR. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd Yandex Station Mini 2 Onyx Black

Wi-Fi: tak

Zasilacz sieciowy: tak

Marka: Yandex

Dodaj do ulubionych Dla porównania 6&nbsp990&nbspRR. Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd

Wszystkie najnowsze wiadomości, dyskusje i opinie w naszym kanale Telegram. Subskrybuj i dołącz do dyskusji na czacie!