Nowości na targach IFA 2013: słuchawki Yamaha HPH-M82

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / Nowości na targach IFA 2013: słuchawki Yamaha HPH-M82

Nowości na targach IFA 2013: słuchawki Yamaha HPH-M82

W ubiegłym roku Yamaha wprowadziła na rynek serię słuchawek PRO 300, 400 i 500. Odniosły one sukces i konkurowały ze stylowymi słuchawkami Beats by Dr. Dre oraz innym modelem wizerunkowym - Sennheiser Momentum. Na tegorocznych targach IFA 2013 japońska firma przedstawiła nowe spojrzenie na nowoczesny dźwięk przenośny i zaprezentowała model Yamaha HPH-M82.

Słuchawki mają elegancki i świeży kształt rombu z nietypowo zaprojektowanym pałąkiem na głowę. Model ten jest dostępny w 6 różnych kolorach: białym, czarnym, czerwonym, złotym, niebieskim i brązowym. Przewody słuchawek w kolorze słuchawek uzupełniają ogólną koncepcję stylistyczną.

Zastosowanie piankowych poduszek słuchowych z wkładką z włókna nylonowego zapewnia wysoki poziom komfortu. Najnowszy 40-milimetrowy przetwornik wykorzystujący unikalną membranę Tangential Edge firmy Yamaha zapewnia przyzwoity poziom dźwięku.

Specjalny kształt miseczki minimalizuje wszelkie straty dźwięku, a zastosowanie wysokiej jakości komponentów i staranny montaż sprawiają, że słuchawki te są idealne do słuchania wszystkich gatunków muzyki.

Płaski kabel o długości 1,2 m wyposażony jest w zestaw słuchawkowy kompatybilny z urządzeniami iPhone/iPod/iPad z regulacją głośności, przełączaniem utworów i mikrofonem, co wraz z pozłacaną wtyczką podkreśla wysoki status słuchawek Yamaha HPH-M82.