Master & Dynamic MG20 - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy klasy premium z berylową membraną

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / Master & Dynamic MG20 - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy klasy premium z berylową membraną

Master & Dynamic MG20 - bezprzewodowy zestaw słuchawkowy klasy premium z berylową membraną

Amerykańska marka Master & Dynamic zaprezentowała swój pierwszy w historii zestaw słuchawkowy dla graczy. Renomowany producent postanowił wejść w nowy dla siebie segment słuchawek MG20, które oddają audiofilskiego ducha firmy: nauszniki wyposażone są w 50-milimetrowe przetworniki z berylowymi membranami, a wykończenie obejmuje skórę jagnięcą, alcantarę i aluminium. Materiały premium w audio dla graczy to coś nowego. W razie potrzeby słuchacz może przekształcić zestaw słuchawkowy w niestandardowe słuchawki, odłączając wysięgnik mikrofonu. Ta opcja nie pozostawi użytkownika bez łączności, ponieważ nauszniki posiadają własny układ mikrofonów.

Projekt MG20 zawiera wiele cech charakterystycznych dla marki: metaliczne elementy, skórzane wykończenie pałąka i rozpoznawalnie ukształtowane nauszniki z klasycznym logo Master & Dynamic.

Posiadacze nowego zestawu słuchawkowego będą mogli korzystać z dźwięku 7.1, który pozwoli im w pełni zanurzyć się w świecie gier, a także podczas oglądania filmów. Rynek bezprzewodowych zestawów słuchawkowych szybko się rozwija i MG20 powinien zająć należne mu miejsce w tym segmencie. Za łączność bezprzewodową odpowiada Bluetooth 5.0, a kodeki obejmują aptX HD i aptX Low-Latency (ważne dla gier). Użytkownik będzie mógł zarządzać profilami audio za pomocą aplikacji M&D Connect.

Bateria wystarcza na 22 godziny słuchania, a w celu oszczędzania energii producent wyposażył słuchawki w czujniki, które wyłączają słuchawki, gdy nie ma ich na głowie. Kabel nadal będzie dołączony, więc nie ma problemu z podłączeniem do jednostki systemowej. MG20 będzie również podłączony przez USB-A dla transmisji dźwięku z niską latencją, co jest szczególnie istotne dla Playstation i PC. Użytkownik będzie mógł w łatwy sposób przełączać się pomiędzy źródłami sygnału bez konieczności ponownego parowania.

Master & Dynamic MG20 jest spodziewany na rynku europejskim w połowie listopada w cenie 450 dolarów. Z niecierpliwością czekamy na nowy produkt w Dr.Head!

Wszystkie najnowsze wiadomości, dyskusje i opinie w naszym kanale Telegram. Śledź nas i dołącz do dyskusji na czacie!