Top produkty PRO Audio od Universal Audio i Townsend w Dr.Head

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / Top produkty PRO Audio od Universal Audio i Townsend w Dr.Head

Top produkty PRO Audio od Universal Audio i Townsend w Dr.Head

Cześć wszystkim, którzy tworzą, nagrywają, miksują lub edytują dźwięk, mamy przyjemność ogłosić, że w naszej ofercie pojawiło się kilka nowych, fajnych pozycji!

Pierwszym z nich jest Townsend Labs Sphere L22 szerokomembranowy studyjny modelujący mikrofon pojemnościowy.

System modelowania podwójnej kapsuły jest dostarczany w komplecie z wtyczką Sphere Core (UAD, VST, AU, AAX Native), wykorzystanie dwóch fizycznych wyjść pozwala na dokładniejsze uchwycenie pola dźwiękowego, w tym informacji o kierunku i odległości, które są tracone w przypadku konwencjonalnego mikrofonu jednokanałowego. Dzięki temu Sphere może precyzyjnie odtworzyć odpowiedź szerokiej gamy mikrofonów na pole dźwiękowe. Sphere L22 jest szczególnie dobry w symulowaniu odpowiedzi vintage'owych mikrofonów pojemnościowych z szeroką membraną.

Wsparcie dla interfejsów audio Apollo i Arrow firmy Universal Audio umożliwia Townsend Labs Sphere L22 z ekstremalnie niską latencją (około 1.6ms przy 96kHz) dla zagwarantowania wydajności w czasie rzeczywistym.

Po drugie, możemy teraz zaoferować te same interfejsy Universal Audio dla komputerów Mac lub PC, a mianowicie:

  • Universal Audio ARROW
  • Universal Audio APOLLO TWIN USB WW EU
  • Universal Audio APOLLO TWIN X DUO EU
  • Universal Audio APOLLO TWIN X QUAD EU
  • Universal Audio APOLLO X4 EU

Kompaktowe interfejsy biurkowe Universal Audio ARROW i APOLLO dla profesjonalnej studyjnej jakości nagrywania w dowolnym miejscu. Wszystkie modele wyposażone są w najwyższej klasy przetworniki DAC/DAC (24-bitowa częstotliwość próbkowania / 192 kHz maksimum), przedwzmacniacze mikrofonowe z obsługą symulacji Unison oraz przetwarzanie DSP UAD z bliską latencją. Interfejsy mają całkowicie metalową obudowę i korzystają z szybkiej łączności Thunderbolt 3.

Przypominamy, że w naszym moskiewskim sklepie przy Novy Arbat 15 zostało otwarte prawdziwe studio, gdzie można przetestować i posłuchać tego i każdego innego sprzętu, aby wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz.