Kino domowe i recenzje głośników

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / Kino domowe i recenzje głośników

Kino domowe i recenzje głośników

Digital Trends nazywa Aperion Allaire Najlepszymi Głośnikami Komputerowymi

Ponad w Digital Trends, oni po raz kolejny nazwał głośniki Bluetooth Allaire jako ich ogólny top pick dla głośników komputerowych! Przy całej konkurencji, jesteśmy niezwykle zaszczyceni, że zostaliśmy uznani za najlepszych w tej kategorii. Oto trochę z tego, co mają do powiedzenia na ten temat: "Allaire oferuje najbardziej kompletne połączenie jakości dźwięku high-end, wszechstronności i możliwości podłączenia w tym gatunku. Jednak tym, co naprawdę przekonuje nas do tego zestawu jest jego wyjątkowa jakość dźwięku, która oferuje bogate brzmienie basów, czyste szczegóły w zakresie średnich tonów i nieskazitelną górę." Oczywiście możemy być nieco stronniczy, ale musimy się zgodzić z tą oceną. Ale nie wierz nam na słowo, weź nas na nasze 60 dni w domu przesłuchania i zdecydować dla siebie!

Spadek cen telewizorów LG OLED

Więcej wspaniałych wiadomości dla tych, którzy chcą kupić nowy telewizor w 2018 roku, ceny LG Organic Light Emitting Display (OLED) spadną do 2500 dolarów za model 55 cali na poziomie podstawowym. To może wydawać się dużo, i to jest, ale to jest około 1000 dolarów niższe niż w zeszłym roku, a z tej obniżki cen jest duża szansa, że więcej spadków cen są w sklepie. Jeśli chodzi o zalety telewizora OLED, można przeczytać to porównanie LED LCD i OLED zestawy na CNET. W skrócie jednak, technologia OLED oferuje lepsze poziomy czerni, współczynnik kontrastu i szerszy zakres kątów widzenia. Podczas gdy cena może być nadal zaporowa dla wielu, istnieje duża szansa, że do końca roku telewizor z tej technologii krawędzi tnącej może być w zasięgu dla większości ludzi, którzy zostali trzymając się na bardziej rozsądnych cenach. Home Theater Review podał również kilka szczegółów na temat telewizorów LG LCD Super UHD, te zestawy wyposażone są w technologię "Nano Cell dla rozszerzonej gamy kolorów i naturalnych, bogatych kolorów pod każdym kątem. Nowością na rok 2018 jest włączenie podświetlenia full-array z lokalnym przyciemnianiem (w serii SK9000 i SK9500), które zapewnia bardziej szczegółową kontrolę podświetlenia, poprawiając poziomy czerni i lokalny kontrast." A jeśli nadal potrzebujesz kolejnego powodu, aby wskoczyć w nowy wyświetlacz, zarówno modele OLED, jak i Super UHD LG są wyposażone w Google Assistant i Amazon Alexa.

Aplikacja MoviePass śledzi twoją lokalizację

MoviePass robi fale, odkąd obniżył swoją subskrypcję w zeszłym roku do $9.95/miesiąc za wszystkie filmy w kinie, które można oglądać w tempie jednego dziennie. Od tego czasu zgarnęli miliony subskrybentów i według Media Play News, powinien trafić 5 milionów subskrybentów w tym roku i stanowić około 20% wszystkich biletów kinowych sprzedaży. Ale niepokojąca część utworu jest, gdy CEO Mitch Lowe wspomina, że mogą korzystać z GPS w telefonie, aby śledzić swoje ruchy do i z kina z ich aplikacji. Jednak może to być naruszenie prywatności, ponieważ warunki korzystania z MoviePass upoważniają tylko do jednorazowego zapytania o lokalizację, aby pomóc w rekomendowaniu pobliskich kin i "ulepszaniu ich usług". Ponad na Engadget, MoviePass wyjaśnił sposób, w jaki wykorzystują dane, które zbierają, mówiąc: "Nie będziemy sprzedawać danych, które zbieramy. Raczej będziemy używać ich do lepszego informowania o tym, jak sprzedawać potencjalne korzyści dla klientów, w tym zniżki na transport, kupony do pobliskich restauracji i inne podobne możliwości." Hmmm, jeśli współpracują z innymi firmami w celu zapewnienia kuponów i "podobnych możliwości", trudno nam uwierzyć, że wszystkie Twoje dane pozostaną w MoviePass. Nie da się ukryć, że MoviePass to świetna oferta, ale musimy się zastanowić, czy są jakieś ukryte koszty w zakresie prywatności, że konsumenci mogą nie chcieć płacić.

Darmowe Apple TV 4K z DirecTV Now subskrypcji

Wreszcie, w dziale darmowe rzeczy, jeśli przedpłacisz na trzy miesiące DirecTV streaming usługi, DirecTV Now, dostaniesz bezpłatny Apple TV 4K. Dostaniesz wersję 32 GB, która jest wartość 170 dolarów. Podstawowy pakiet DirecTV Now, który działa $35/miesiąc będzie kwalifikować się do umowy i masz około 60 kanałów, w tym wszystkie cztery główne sieci, ESPN i ESPN2, FX, AMC i wiele innych. DirecTV Now oferuje również trzy dodatkowe poziomy programowania, począwszy od 70 dolarów / miesiąc, który zawiera kanały premium Starz. Jeśli chcesz HBO i Showtime, mogą być dodawane na za $5 i $8/miesiąc odpowiednio. Podobnie jak wszystkie subskrypcje strumieniowe, nie ma zobowiązania, więc po trzy miesiące są w górę jesteś wolny, aby anulować w dowolnym momencie. Jeśli nie potrzebujesz Apple TV, są one również uruchomienie oferty wstępnej, gdzie można uzyskać podstawowy pakiet za jedyne 10 dolarów / miesiąc przez pierwsze trzy miesiące, co jest dość słodkie oferty.