IFA 2019 | Wyniki wystawy

 Strona główna / Kino domowe od podstaw / IFA 2019 | Wyniki wystawy

IFA 2019 | Wyniki wystawy

Największe w Europie targi elektroniki użytkowej IFA 2019 zbliżają się ku końcowi. Wszyscy najwięksi producenci tradycyjnie zebrali się w Berlinie, w Niemczech, aby zaprezentować swoje najnowsze technologie i produkty, zarówno te już istniejące, jak i te, które dopiero wejdą na rynek.

Jeśli chodzi o naszą sferę, to wystawę można podsumować w dwóch słowach - bezprzewodowy dźwięk. Zdecydowana większość tegorocznych nowości, zarówno słuchawek, głośników, odtwarzaczy czy gramofonów, wyposażona jest w obsługę bezprzewodowego audio.

Jeśli chodzi o słuchawki, to królowały True Wireless. Wydawało się, że każda szanująca się firma ma swoją wersję "AirPods killerów", a niektóre firmy przywiozły do Berlina kilka modeli. Można powiedzieć, że słuchawki True Wireless jako całość rozwinęły się jakościowo w tym roku, zwiększając czas pracy i stabilność odbioru. Trendem w tej młodej i rozwijającej się kategorii jest aktywna redukcja szumów, którą do niedawna posiadały tylko produkty Sony, ale już wkrótce pojawi się ona w produktach wielu innych producentów. Konkurencja w kategorii rośnie z dnia na dzień, prawdopodobnie w walce o słuchacza czeka na nas coraz więcej ciekawych i przystępnych cenowo produktów, co nie może nie cieszyć.

Na tym kończymy naszą transmisję z targów IFA 2019, bądźcie na bieżąco z kolejnymi recenzjami produktów na naszym kanale YouTube